Rozhovor v časopise „Buďte zdraví“

Přírodní metody, které uzavírají kruh ke zlepšení zdraví

Péče o zdraví a prevence je jedna z nejdůležitějších věcí, které každý z nás dříve nebo později řešíme. Na vše je dnes pohlíženo hodně vědecky a když nasměrujeme své myšlenky na naše předky, kteří dokázali správně určovat diagnózu a léčit se čistě přírodně, proč tedy nepropojit dávno nalezené s moderní medicínou? Toto propojení vyžaduje od terapeuta zkušenosti, hlavně znalost anatomie a od klienta důslednost i trpělivost.

Iridologie – zapomenutý zázrak

Jednou ze čtyř metod, která stojí za zmínku, je Irisdiagnostika – jinými slovy pohled do oka, analýza z duhovky a bělma. V zahraničí je tento obor velmi uznávanou metodou. Oko je zázračný orgán, který shromažďuje informace o zdravotním stavu v těle. Tato vědecky podložená metoda je nejenom oknem do duše, ale hlavně diagnostickým nástrojem, abychom lépe rozeznali, co se v těle děje. V duhovce má každý orgán své nervové zakončení a své místo. Irisdiagnostiku je možné nazvat takovým malým skenerem orgánů, emocí, pocitů, povahy. Velmi důležitým ukazatelem je pigmentace v oku, která se liší jemnými barevnými znaménky, lagunami a strukturou vláken. Iridolog je schopen takové anomálie zkoumat, podle potřeby zvětšovat pomocí vysoce kvalitní techniky a na jejich základě vytvářet diagnostické závěry.

Každé oko jednotlivce je unikátní, stejně tak jako člověk sám. V oku se zobrazuje stav, který může upozornit na potíže daleko dříve, než se změna stavu těla projeví. Rozpoznat se dají mnohé symptomy i z rukou, chodidel, uší, jazyka a obličeje.

iris (17)

Kapka krve pod mikroskopem – dokonalá metoda

Analýza kapky krve v temném poli je pro klienty nenáročnou metodou a měla by se stát součástí prevence zdraví každého z nás. Dává nám důležité informace o fungování a stavu bílých a červených krvinek a o vnitřním prostředí v krvi. Aktuální stav krve a organismu je vidět okamžitě. Nedostatečně okysličená krev se projeví při běžném pozorování v mikroskopu. Projevem je např. zrychlené bušení srdce, arytmie, zhoršené dýchání, tíha na plicích, chrápání ve spánku, vysoký nebo nízký krevní tlak, křečové žíly… Jsou to naprosto jiné krevní obrazy než u běžné sedimentace v klasické medicíně.

iris (13)

Jde o nadstandardní rozbor krve, který poskytuje komplexní obraz a upozorní na raná stadia onemocnění, akutní infekce, alergie, degenerativní procesy, nedostatečné trávení nebo záněty. Pomůže odhalit příčinu již vzniklých chorob. Čistá – nebarvená, neupravená kapička krve z prstu je získávána po důkladné desinfekci drobnou a tenkou jednorázovou sterilní lancetou (stejnou jako na glykemii). Poté je kapička odebrána na podložní sklíčko, lehce se překryje krycím sklíčkem, aby elementy v krvi mohly být pozorovány živé, tedy v pohybu. Živé zůstávají maximálně 20 – 30 minut.

Obraz krve je z mikroskopu snímán kamerou do počítače a zvětšen na velkou obrazovku. Společně stav živé krve hodnotíme. Zvětšení je 400 – 1500x. Krev je zrcadlem našeho vnitřního prostředí, a proto může upozornit na nerovnováhu organismu před vypuknutím nemoci. Tato metoda lékařské testy nenahrazuje, ale je jejich vynikajícím doplňkem!

Co se dá těmito metodami zjistit a zároveň i zlepšit?

Skryté příčiny komplikací v těle, jako jsou například riziko infarktu, mrtvice, hemeroidy, problémy s trávením, stav střev, žaludku, zácpy, průjmy, migrény, riziko dny, cholesterol, alergie, krevní cukr – cukrovka, subluxace páteře, infekce, mykózy, gynekologické nálezy ( cysty, myomy), záněty, cizopasníci a další jiné.

Co pozorujeme v kapce krve

Krevní elementy – červené krvinky, bílé krvinky, trombocyty, deformace tvarů krvinek, změny v krevní plasmě – nestrávené bílkoviny, tuky, fungální projevy aj. Názornou ukázkou fungování těla je ilustrovaný seriál „Byl jednou jeden život“ je to krásný kreslený pořad nejen pro děti o tom jak vše funguje v lidském těle. Doporučuji!

iris (12)

Kdo může absolvovat vyšetření kapky krve?

Každý! Tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie. Může to být ten, který již má konkrétní diagnózu, ale i ten, jehož medicína po vyšetření zařadila do skupiny „bez nálezu“, ale přesto se necítí být zdráv.

Plazmový generátor likviduje patogeny a zlepšuje imunitu

Dr. Regehr Clarková přinesla do moderní doby nové informace pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů.

Podle ní jsou pouze dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci

1. Přítomnost znečišťujících chemických látek v těle
2. Přítomnost parazitů, bakterií a virů (a jejich vývojových stádií) v těle

Po dlouholetém výzkumu paní Clarková zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla (většinou s potravou), zničit během několika minut. Nejde o něco „tajemného“ či o nějakou nadpřirozenou energii. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy a právě to dokáže technika jako je plazmový generátor a zapper.

iris (5)

Jak se patogenní organismy do Vašich orgánů dostanou?

Například mikroskopickými trhlinkami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinkami „protlačí“ do krevního oběhu a pokud jsou játra zatížena znečišťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stadia parazitů ničit (někteří paraziti mají vývojových stadií až šest). Tato situace je pro imunitu nepřirozená a později dochází ke zhoršování funkcí napadených orgánů, což vede k vzniku nemoci.

V celém světě používají tuto pomůcku statisíce lidí s přesvědčivými výsledky a bez jakýchkoliv zdravotních komplikací, způsobených použitím přístroje (samozřejmě pod profesionálním dohledem).

Zamezí se běžným infekčním nemocem na minimum, chronické nemoci a jejich příznaky postupně vymizí, a když se kombinují rady Clarkové např. s klasickým prodýcháváním, dochází ke značnému nárůstu vitality.

iris (11)

Kde se můžete infekcí nakazit?

Dnes ani není zapotřebí cestovat do zahraničí, svět je již natolik propojen, že na různé infekce lze narazit i v našich podmínkách.

Infekce se může rozšířit od štípnutí hmyzu, špatně umytými potravinami nebo pracovními nástroji v kuchyni, špatně umytýma rukama, ze syrového masa (tataráky, sushi), výtrusy našich čtyřnohých miláčků atd. Důležité je infekci nenechat rozšířit a včas se věnovat prevenci.

Jaké jsou projevy infekční nákazy?

Jsou různé. Jako jeden z prvních příznaků jsou např. plísně na nehtech, akné, mastná pleť či vlasy, ekzémy, mykózy u žen, křeče v břiše, nafouklé břicho, bolesti zad, hlavy, kloubů, nepřiměřené tloustnutí, křečové žíly apod. Téměř všechny projevy těla, které nepovažujete za příjemné, jsou signálem našeho chytrého těla, které nám chce nějakým způsobem naznačit: „Člověče, něco není v pořádku, dělej se mnou něco, prosím…“

iris (4)

Restartujte svoje tělo a užívejte radostného života ve zdraví

Mým cílem je naučit klienty pracovat se svým tělem pomocí očistných kůr, přírodních produktů, zvýšit imunitu a nastavit rovnováhu v organismu. Velmi důležité je zaměřit se na vnitřní prostředí, odstranit toxiny, záněty, viry, bakterie, plísně, parazitární zátěže, které patří do skupiny infekčních onemocnění.

Nastavené očisty pomohou Vaše tělo odkyselit, odkovit, vyloučit žlučové i ledvinové kameny, v neposlední řadě očistit střeva. Spolu nahlédneme do psychiky, která úzce souvisí se zdravotním stavem. Vysvětlím Vám, jak správně dýchat a jak nastavit pitný režim. Po odhalení příčin oslabených orgánů následuje doplnění informací o zdravé stravě (vylepšení stravovacích návyků, doporučení terapie a cílené suplementace přírodních produktů). Návod, jak restartovat tělo k novému životu a celkové regeneraci Vás může posunout do další fáze radostného života.

O předání dlouholetých zkušeností se ráda podělím.
Buďte zdrávi, mějte se rádi a žijte v radosti

Vaše Marie

2018-04-05T16:59:51+01:00
error: Obsah nelze kopírovat.