Frekvenční terapie 2018-04-05T16:59:51+01:00
O frekvenční terapii
F SCAN
Plazmový generátor
Quantum magnetický rezonanční analyzátor
Prodej přístrojů

Frekvenční terapie

Frekvenční terapie je alternativní léčebná metoda založena na objevu mikrobiologa Raymonda Rifeho z 20. let minulého století. Dle jeho teorie vysílají všechny mikroorganismy své specifické frekvence – namířením totožné frekvence z opačného směru dojde k jejich rozkmitání a rozpadu. Tím podporuje přirozenou funkci imunitního systému a urychluje ničení bakterií, které poté tělo bez problému vyloučí.

Před zahájením samotné terapie se stav Vašeho těla analyzuje pomocí diagnostického zařízení F SCAN 3. Ten má za úkol zjistit výskyt patogenních organismů v těle, jako jsou plísně, viry, bakterie a paraziti, které lze následně pomocí frekvenční terapie oslabit, zničit a tím odstraní způsobené nemoci.

Jak F SCAN funguje?

Zdravé buňky, orgány a tkáně mají svou vlnovou délku, která je odlišná od těch škodlivých. Diagnostický přístroj F SCAN 3 detekuje frekvence vysílané těmito škodlivými mikroorganismy a parazity v těle a to v rozsahu 1 kHz až 999 kHz. Po zjištění Vašeho aktuálního stavu a kondice je pak navrhována terapie plasmovým generátorem. Měření je pro lidský organismus neškodné a bez vedlejších účinků. Samotná terapie má pak za úkol nalezené mikroorganismy oslabit a zničit a pomoci tak přirozené funkci našeho imunitního systému.

Princip léčby plasmovým generátorem

Pomocí plasmového generátoru se do těla vysílají opačné frekvence, než vysílají škodlivé mikroorganismy a tím dojde k rozkmitání jejich buněčných stěn a jejich rozpadu. Terapie je zcela bezkontaktní, nezanechává tak na těle žádné stopy ani není nepříjemná.

Po samotné terapii pak dochází k silné detoxikaci rozkládaných parazitů, čímž se v těle dočasně zvyšuje intenzita vyplavování toxinů a kyselin. Několik dní po terapii pak může docházet k bolesti v krku, průjmům a celkově vyšší frekvenci vylučování tekutin z těla. Po terapii se na vyrovnání živin v těle doporučuje specifický jídelníček, který je třeba dodržovat.

Výsledkem je pak zdravé tělo bez skrytých neduhů. Mikroorganismy v našem těle jsou také častou příčinou nejen chronických bolestí či svědění, ale i depresí, únav a různých alergií.

Které problémy lze pomocí frekvenční terapie řešit?

 • Pokud Vás trápí chronické zátěže, opary či plísně.
 • Svědění kůže, suchá, odlupující se kůže.
 • Zhnisané mandle.
 • Infekce močových cest.
 • Svědění v nose či uchu.
 • Trávicí potíže, plynatost, hlenovitá stolice.
 • Problémy s překyselením žaludku.
 • Deprese a permanentní únava.

Pro koho se frekvenční terapie plasmovým generátorem nehodí?

Frekvenční terapie není pro náš organismus škodlivá, vzhledem ke svým specifikům však není terapie vhodná pro úplně každého. Nehodí se pro:

 • Lidi s kardiostimulátorem.
 • Ženy v prvních třech měsících těhotenství.
 • Lidi s kovovými zubními či kloubními implantáty.

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.