Plazmový generátor 2018-04-05T16:59:51+01:00
O frekvenční terapii
F SCAN
Plazmový generátor
Quantum magnetický rezonanční analyzátor
Prodej přístrojů

Plazmový generátor

Plazmový generátor RPZ 14 (=14. vývojová verze) české konstrukce od společnosti Z-technology s.r.o. patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí – od 1Hz do 900 000 Hz.

Proč bych měl podstoupit frekvenční terapii?

Před samotnou terapií je třeba nechat se podrobit diagnóze přístrojem F SCAN 3 pro zjištění konkrétních patogenních mikroorganismů, které se mohou nacházet ve Vašem těle. Pomocí přístroje Fscan 3 zjistíme přesné frekvence škodlivých bakterií, virů a parazitů. Ti mohou být původci nejrůznějších chronických onemocnění a neduhů.

Jak tedy plazmový generátor funguje?

Plazmový generátor vyšle elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy, které dokážou tyto mikroorganismy zničit, nebo narušit jejich „maskovací“ obal na membránách. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a při dodržení správného postupu terapie tak dochází k samovolnému uzdravení a posílení činnosti imunitního systému. Všechny nemoci mají své původce v podobě mikroorganismů, které vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Do plazmového generátoru zadáváme přímo pásma individuálně naměřené F SCANem na míru a tím dosahujeme kýžených výsledků. Buněčná stěna patogenů se rozkmitá až dojde k jejich rozpadu.

Plazmový generátor české konstrukce od společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů do 5Hz až do 900kHz. Patří na první místo ve světě. Jde zatím o nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době k dispozici.

Pro koho je tato terapie vhodná?

Frekvenční terapie je bezkontaktní. Doporučená délka dosahu je do 15m, ale pro co nejlepší výsledky je doporučena vzdálenost max. do 8 metrů. Je také vhodná pro všechny věkové kategorie.

Je třeba se pouze vyvarovat použití u lidí s kardiostimulátorem a u lidí s kovovými implantáty (kloubní a zubní).

Díky spektrální analýze celého těla a nalezení mikrobiální zátěže a parazitů F SCANem, dochází při „pronájmu“ plazmového generátoru k likvidaci patogenů, pročištění a nastartování imunitního systému a to souvisí s pozitivním vlivem na jednotlivé orgány v těle. Ničí většinu získaných živých zátěží, které organismu škodí, a to v kostech, na pokožce, ale i duševně (deprese).

Po terapii

Na odplavení toxinů z rozpadlých patogenů a na nastartování přirozené imunity po plazmování je nutné dodržovat doporučenou individuálně nastavenou suplementaci v nejlepší prověřené kvalitě.

Je nutné si uvědomit, že při rozpadu plísní, virů, bakterií, parazitů dochází k silné detoxikaci, protože se jejich schránky rozpukají a hynou a tím dochází ke zvýšenému vyplavování toxinů, kyselin, cukrů. U většiny klientů pak dochází k průjmům, bolesti v krku či vylučování sekretu z dutin.

Je nutné počítat s tím, něž se s tím tělo vyrovná, že budou odcházet toxické látky a trpělivě a důsledně dodržovat doporučené pokyny.

Až neuvěřitelným výsledkem je pak odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergií, závažných autoimunitních chorob a věčně aktivních herpes virů, EBV virů, papiloma virů, chlamidií, borelií, malárií, parazitů, plísní, kvasinek, cizopasníků – exotických forem, které si mnohdy přivezeme z cest po světě.

Pronájem plazmového generátoru trvá individuálně podle počtu zátěží 2 – 3 hodiny

plazma-generator1

plazma-generator2

Plazmový generátor – na likvidaci mikroorganismů v těle

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.