O autorovi / Úvod 2018-04-05T16:59:50+01:00

marie2

O autorovi / Úvod

Od dětství jsem se zajímala o bylinky a jejich zázračné účinky, přírodu a léčitelství. Vždy mi připadalo neuvěřitelné, jak funguje medikace čistými přírodními prostředky. Více mě proto přitahovaly metody „cibule, křen“, které se osvědčily při potlačení kašle, rýmy, bolení v krku, aj. Tabletky jako penicilin, acylpyrin jsem nevzala do úst ani v případě, když mi je v krajní situaci chtěla maminka podstrčit. Tělo nechtělo…ono vědělo…:-)

Touto cestou mě vedl život dál. Vždy jsem cítila, že mým posláním je pečovat o  zdraví svoje a svých blízkých za  pomoci přírodních metod.

V nedávné minulosti jsem prošla velkými životními zkouškami. Objevily se závažné zdravotní  problémy mých nejbližších. Musela jsem čelit hodně těžkým situacím. Nechtěla jsem jen nečinně přihlížet a snažila jsem se najít i jiné postupy než ty, které nabízí klasická medicína. Tehdy jsem dospěla k závěru, že kombinace klasické a přírodní medicíny je v některých případech tím nejlepším možným řešením.

Současně jsem si uvědomila, že chci a musím pomáhat lidem kolem sebe a že každá negativní situace člověku poskytuje novou zkušenost, perspektivu, umožňuje mu posílit jeho odolnost a vůli se nevzdávat. V posledních letech jsem pročítala knihy o zdravé výživě, absolvovala různé kurzy (reflexní terapie, reiki) a přednášky na téma přírodní léčba a hledala nejvhodnější metodu. Po mnoha letech hledání jsem spatřila jasné světlo na konci tunelu – metoda Irisdiagnostika a Darkfield mne zcela pohltila.

Tyto metody irisdiagnostika a Darkfield microskopie mne dovedly k samostatné profesionální práci, při níž mohu zároveň zúročit své dlouholeté zkušenosti v kombinaci s ostatními postupy v oblasti medicíny.

Nyní jsem přesvědčená, že mohu pomáhat lidem s jejich zdravotními problémy a věřím, že jim naše společná  práce navrátí zdraví a radost ze života.

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.