Jak poznat iridologa 2018-04-05T16:59:51+01:00
Profesionální Irisdiagnostika
Iridologický rozbor
Jak poznat iridologa
Co irisdiagnostika umí a neumí?

Jak poznat iridologa?

Iridologie je velmi rozšířenou metodou, které se věnuje spousta odborníků i amatéru. Ačkoliv je irisdiagnostická analýza neinvazivní metodou, při které Vám nehrozí zdravotní rizika, investice času do výběru toho správného iridologa se přesto vrátí v relevantnosti výsledků.

Základní znaky profesionálního iridologa

  • Na základě nastudované odbornosti zhotoví velmi podrobnou písemnou zprávu, ke které potřebuje nezbytně nutné profesionální vybavení – velmi kvalitní digitální fotoaparát s dobrým rozlišením a mezikroužkem s profi stojanem na opření hlavy klienta, aby mohl oko dobře osvětlit a fotit bleskem.
  • Profesionální iridolog lupou nediagnostikuje, protože většina znaků není pouhou lupou vidět a mnohdy nestačí při krátkém nahlédnutí vnímat závažné znaky v oku. Diagnostika lupou není hygienická.
  • Kromě samotné analýzy musí profesionální iridolog poskytnout i poradenství, jak stávající zdravotní stav vylepšit. Je tak i důkladně vyškoleným výživovým poradcem a odborníkem na celkovou harmonizaci a detoxikaci organismu.
  • A hlavně – profesionální iridolog o sobě netvrdí, že je lékařem. Irisdiagnostika je vynikajícím doplňkem k lékařským vyšetřením, ne však jeho náhradou.

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.