Analýza z kapky krve 2018-04-05T16:59:51+01:00
Analýza z kapky krve
Jak se připravit?
Co lze sledovat v živé kapce?
Co nelze sledovat v živé kapce?
S čím vám analýza pomůže?

Analýza živé kapky krve – nazývané jako Darkfield microscopy – je vysoce nadstandardní mikroskopickou metodou, která umožňuje komplexní pohled do zákulisí vašeho vnitřního prostředí těla a odhalit tak skryté příčiny onemocnění. Analýza kapičky krve zobrazuje momentální zdravotní stav a jeho případná rizika, zatímco irodologický rozbor poukazuje na genetické predispozice, dlouhodobé negativní tendence v těle a souvislost s vašimi aktuálními zdravotními potížemi. Obě metody se tak vzájemně vhodně doplňují. Darkfield rozbor živé kapky krve sleduje rovněž některé jevy a komponenty v krvi, které nejsou součástí běžné lékařské laboratorní analýzy.

Analýza kapky krve

Tento název doslova vystihuje základní rys průběhu celé analýzy – celý rozbor probíhá z jediné kapičky krve z prstu, která je získávána po důkladné desinfekci drobnou a tenkou jednorázovou sterilní lancetou (stejnou doma používají třeba diabetici), poté je kapička odebrána na podložní sklíčko, kde je přikrytá sklíčkem krycím proti vyschnutí – tedy aby komponenty v krvi mohly být pozorovány živé a v pohybu. Obraz krve je následně snímán počítačem, takže může klient vidět stav své krve na televizní obrazovce společně s terapeutem. Darkfield microscopy pracuje se zvětšením 400 – 1500x. V darkfield mikroskopu jsou tak vidět věci, které běžné lékařské testy vůbec nesledují nebo je ani nevidí.

Jak to funguje?

Při metodě Darkfield microscopy, česky mikroskopie temného pole sledujeme živou kapku krve a živé elementy v ní obsažené. Sledujeme tak vše, co se v krvi nachází, oproti tomu v klasické mikroskopii se pouze sleduje mrtvý vzorek krve, ve kterém jsou obarveny pouze ty substance, které očekáváme.
Název metody je odvozen od faktu, že samotný objekt (krev) osvětlen jen ze stran, a paprsky světla se od něj odrážejí a lámou, zatímco středové paprsky jsou pohlceny a při zobrazení se neuplatní. Do objektivu pak vstupují pouze paprsky odražené od objektu, který září v temném poli – Darkfield.

Rozbor z kapky krve je tak výbornou doplňkovou diagnostickou metodou, která umožňuje odhalit skryté nemoci, které se ještě nemusely projevit konkrétními symptomy. Při analýze vzorku krve před i po zavedení terapie je také možné okamžitě zjistit efektivitu zvolené alternativní metody.

Pro koho je Darkfield microscopy z kapky krve vhodné?

Analýza krve je vhodné pro každého, kdo se zajímá o svůj zdravotní stav a prevenci chorob. Může také pomoci objasnit příčiny a stanovit terapii lidem s…

  • …chronickými potížemi
  • …opakujícími se infekcemi
  • …zdravotními obtížemi, kterých se nepodařilo zbavit standardními postupy
  • …dobrými výsledky standardních testů, kteří se přesto necítí zdraví

kapka

 

Fotografie nemocné krve

nemocna

Fotografie zdravé krve

zdrava

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.