F SCAN 2018-04-05T16:59:51+01:00
O frekvenční terapii
F SCAN
Plazmový generátor
Quantum magnetický rezonanční analyzátor
Prodej přístrojů

F SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN 3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen k profesionálnímu využití.

Co to vlastně F SCAN je?

Frekvenční terapie je založena na objevu mikrobiologa Raymond Rifeho ve 20. – 30. letech 20. století. Výsledky jeho práce ukázaly, že každý mikroorganismus vysílá své specifické frekvence. Kromě mikroorganismů, které jsou pro naše tělo přirozené se však v našem těle vyskytují i škůdci jako jsou písně, viry, bakterie a paraziti. Tito paraziti mohou být původci rozličných nemocí, převážně chronického charakteru, jako jsou například:

  • Stálé pocity hladu.
  • Chronické svědění kůže, alergické reakce, suchá a olupující se kůže.
  • Trávicí potíže, překyselenost žaludku, plynatost, průjem či naopak zácpa.
  • Bolesti v zádech či končetinách (bez zjevné jiné příčiny).
  • Zadržování vody, potíže prostaty
  • Chronická únava a ospalost nebo naopak potíže se spánkem
  • Deprese, zapomnětlivost

Jak to funguje?

Měření F SCANem je velmi přesné díky velkému rozsahu měřených frekvencí 1 kHz až 999 kHz. F SCAN 3 detekuje tyto frekvence pro zjištění konkrétních patogenních mikroorganismů v těle. Pásma jednotlivých frekvencí jsou dlouholetým výzkumem Dr. Royala R.Rifeho a americké Dr.Huldy Clark. Je tak možné přesně určit, který mikroorganismus Vaše tělo trápí.

Jde prozatím o nejdokonalejší přístroj tohoto druhu v diagnostikování patogenů. Měření je pro lidský organismus samozřejmě neškodné.

Informace o možnostech prevence a léčení nemocí, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu se dočtete i v knize Dr. H.Clark Revoluce v léčení nemocí.

Co se děje po diagnóze?

Doporučuje se terapie .Zaměřujeme se na likvidaci těchto patogenů podle frekvenční terapie, kdy proti zachyceným frekvencím vyšleme frekvenci opačnou pomocí plazmového generátoru. To pomáhá rozkladu jejich buněčných stěn a tak spouští či urychluje přirozenou funkci imunitního systému.

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.