Coral mine 2019-12-09T18:15:55+01:00

Coral Mine

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Balíček určený k 1 měsíci užívání.

Coral Mine je produkt na přírodní bázi, který byl vynalezen v Japonsku. Vyrábí se z hlubokovodních  korálů  skleraktinií, které se nachází v Japonském moři v okolí ostrovů Okinawa a Tokunosima. Tato unikátní substance se vyvíjela po dobu 500 milionů let a díky tomu se vyvinula v dokonalý soulad živočišného, minerálního i rostlinného produktu.

Tento produkt je složený z minerálních solí, které pozitivně působí na lidský organismus. Jedná se o unikátní směs vápníku, hořčíku, draslíku, sodíku, železa, fosforu, síry, křemíku, chromu, manganu a zinku. Tento bohatý komplex reguluje velmi výrazně minerální rovnováhu v těle.

Látkou s nejvyšším zastoupení u produktu „Coral Mine“ je vápník. Jak je dobře známo, vápník je důležitý pro správný vývoj zubů a kostí. Je důležitý pro mineralizaci a udržení struktury kostí a zubů. Velmi pozitivně působí na funkce svalů a napomáhá činnosti střev, udržuje jejich přirozenou regulaci a pozitivně působí na jejich vývoj a růst. Důležitou roli hraje i v těhotenství a při kojení. Má zároveň pozitivní vliv na funkci trávicích enzymů.

Lidské tělo obsahuje 70% vody. Mozkové buňky mají 75–85  %  a  krev  zhruba  90  %  vody. Pití dostatečného množství vody je druhou nejdůležitější podmínkou pro správný chod organismu. Minerální látky, které se rozpouštějí ve vodě se podstatně lépe a snadněji vstřebávají. Výrobce uvedl, že voda s obsahem drceného korálu přijme zpět svoji kapalino-krystalickou strukturu. Jako unikátní stav tekutých krystalů voda poskytuje ideální zaplnění  intracelulárních  a  mezibuněčných  prostorů. Při  zmrazování  korálové  vody  se  tvoří  dokonalé vločky,  které  odráží uspořádání  molekul  vody. Voda  v  živých  organismech  je  strukturována, takže  tato  vlastnost  korálové  vody  je  zvláště cenná pro naše zdraví.

error: Obsah nelze kopírovat.