BICOM 2020-02-18T16:16:53+01:00

BICOM

BIOREZONANCE BICOM II. GENERACE je nejnovější přístroj této doby.

Přístroj německé technologie dokáže rychle a bezbolestně testovat a zároveň řešit i skryté zátěže v organismu.
Nabízí možnost testování individuálních zatížení v organizmu, což není na biochemické úrovni (laboratorní parametry) často možné. Zjistí nejenom přetížení vylučovacích orgánů jako např. játra/žlučník, ledviny, střevo, ale už při první terapii dochází k odblokování psychických bloků nebo obnovení dráhy jizev, kterými je přerušen lymfatický průtok. Rovněž zjištění individuální intolerance na potraviny a jiné další alergické reakce organismu.  Lze v mnoha případech rozpoznat, jaké zátěže mohou vést u pacientů ke zdravotním poruchám např. bakterie, viry, elektrický smog, alergeny atd…

MŮŽEME TESTOVAT A ŘEŠIT TYTO PROBLÉMOVÉ SKUPINY POMOCÍ TĚCHTO SAD:

 • alergické zátěže – lupenka, ekzémy, jarní pyly, domácí prach, psí a kočičí srst, chladová alergie, tepelná alergie, alergie na slunce, alergie na kůži…
 • degenerované buňky
 • očkování a těžké kovy
 • ortopedie – nápravy pohybového aparátu, tenisový loket, karpální tunel, bolestí páteře, blokády…
 • žaludek, střevo, slinivka břišní – ulcerózní kolitida, chronický zánět slepého střeva, /chronická apendicitida, chronická pankreatitida
 • plíce – astma, chronická, hnisavá bronchitida, plicní in-filtrát/zánětlivé ložisko, zápal plic /pneumonie
 • játra – žlučníková kolika, žlučové kamínky, hepatopatie, autoimunitní hepatitida, Hepatitida A, B, C
 • bakterie, viry, plísně
 • ekologické zátěže a paraziti
 • krevní a srdeční nerovnováha – trombóza, arterioskleróza, angína pectoris, arytmie, hypertenze, hypotenze, riziko infarktu, tachykardie, arterioskleróza
 • zuby – paradentóza, zatížení amalgámem, fluorosa…
 • inhalační alergeny
 • potraviny a potravinové intolerance, potravinářská aditiva („éčka“)
 • hormonální nerovnováha a endokrinní systém – posílení nadledvinek, regulace štítné žlázy
 • podpora psychiky – Bachovy esence, harmonizace, eliminace stresu
 • zátěže očí – ablace (odchlípnutá sítnice), glaukom/ zelený zákal, katarakt (šedý zákal), zánět spojivek, alergický, hnisavý, makulaturní degenerace, ischemie, sítnice (krvácení do sítnice)
 • hospodářství stopových prvků a minerálů
 • neurologie – epilepsie, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba deprese, obrna, svalová dystrofie, bolest nervu (např. ischialgie), schizofrenie, stres
 • onkologie – posílení organizmu při a po operacích, regenerace tkání…

Pro informace a konzultace o vašem zdravotním problému je vhodná telefonická konzultace. +420 724 162 295, +420 603 477 282

 

JAK PŘÍSTROJ PRACUJE?

Biorezonanční metoda přístrojem BICOM ® je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje tradiční čínskou medicínu s německou technologii. Jedná se o metodu bezbolestnou, bez vedlejších účinků, proto je vhodná i pro malé děti a seniory. U nás se používá od r. 1991.

Ve zdravém těle má každá buňka popř. každá část těla plnit svou funkci a výměna informací v organizmu funguje bez překážky. Pokud ale tělo ovlivňují rušivé substance (toxiny, viry, bakterie, těžké kovy, chemické sloučeniny, atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami a to vede k anomáliím.  Jestliže je komunikace mezi buňkami narušena, je také ztížena práce buněk, což se může projevit prostřednictvím různých poruch.

Např. poruchy duševního stavu, poklesu výkonu, chronické únavy, dochází mnohdy až k závažným tělesným poruchám. Symptomy jsou podmíněny i dědičností. Po vyloučení škodlivin pomocí přístroje BICOM optima II generace se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými látkami sám.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Vstupní diagnostika a odblokování – časový rozsah 3 hod.

Klient při diagnostice sedí nebo leží, na tělo jsou mu prokládány elektrody, které snímají rezonanční hodnoty. Při vstupní diagnostice jsou testovány všechny orgány a okruhy zatížení – zátěž plísní, virová, bakteriální, parazitární, chemická, očkováním, těžkými kovy, zářením, geopatické zóny, hormonální disbalance, alergická zátěž. 

Následně při terapeutickém kroku jsou posilovány oslabené orgány a ruší se blokády. 

Protože programy mohou být zaměřené i na psychické blokády, stává se, že pacient po terapii cítí nespecifikovatelnou úlevu, nebo se mu naopak může krátkodobě přitížit, což je projev detoxikačního procesu. V takovém případě je vhodné pít hodně vody, aby mohly být patogeny vyloučeny z těla. Patogeny jsou rovněž vylučovány do lymfatického systému a z tohoto důvodu je dobré po ukončení terapie a odeznění příznaků detoxikace provést lymfatické masáže.

Následná terapie – časový rozsah 1,5 hod.

Při dalších sezeních se terapie zaměří na konkrétní zdravotní problém klienta. Vyvádějí se zatížení organizmu, odstraňuji alergické zátěže, posilují oslabené orgány, potlačují infekty (borrelie, chlamydie, aj.), harmonizuje se psychika, ulevuje se od bolestí, po úrazech, atp. 

Odbourání kouření

Přístroj nabízí jedinečný program na odbourání závislosti na kouření. Již po 1. sezení je klient schopen bez abstinenčních příznaků přestat kouřit. Účinnost je také odvislá na použitém programu. Existují 2 varianty (80 a 110 min.)

Vstupní diagnostika a odblokováni vč. čipu (120 minut) 2 200 Kč 

Při vstupní diagnostice zjistíme biorezonanční analýzu všech orgánů, okruhu zátěží, přip. alergií a intolerancí. Jsou napravovány blokády v organizmu a podpořeny vylučovací orgány. Zároveň je podpořena psychická stránka pomocí Bachových esencí. Dále nastavíme individuální terapeutický plán, který se skládá z cca 5-ti návštěv a nahrajeme biorezonanční čip, který plní svou ozdravující funkci i po terapii. 

Určitě doporučujeme přijít vícekrát. Pro řešení akutních záležitostí alespoň 3 sezení, u chronických věcí i více.

Následná biorezonanční terapie (60 minut) 900 Kč – sezení 1-2 hod.

Následná terapie je zaměřena na konkrétní zdravotní problém klienta. Znovu je podpořena psychická stránka pomoci Bachových esenci. Dle terapeutického plánu, který se skláda z cca 5 návštěv, harmonizujeme organizmus. 

Vstupní diagnostika a odblokováni vč. čipu (180 minut) 2 700 Kč 

Při vstupní diagnostice zjistíme biorezonanční analýzu všech orgánů, okruhu zátěží, přip. alergií a intolerancí. Jsou napravovány blokády v organizmu a podpořeny vylučovací orgány. Zároveň je podpořena psychická stránka pomocí Bachových esencí. Dále nastavíme individuální terapeutický plán, který se skládá z cca 5-ti návštěv a nahrajeme biorezonanční čip, který plní svou ozdravující funkci i po terapii. 

Terapie miminek před a po očkování (50 minut) 700 Kč

Diagnostika intolerance a alergií (potraviny, roztoči, srsti zvířat, pyly, aj.) vč. konzultace výsledků (60 minut) 1100 Kč 

Rozšířené biorezonanční testování včetně konzultace výsledků testování a návrh řešení. Kombinujeme terapii antialergickými programy, které zmirní či úplně odstaní alergické projevy a úpravu stravy. 

Odblokování kouření – anti-nikotinový program Klasik (80 minut) 1800 Kč nebo rozšířený program Komplet (110 minut) 2200 Kč

Terapie obsahuje základní energetickou terapii, ošetření hluboko ležících blokád, anti-nikotinový program/program pro odstranění závislosti, eliminace abstinenčních příznaků. U Kompletu je přidán komplexní antistresový program a elektro-akupunktura ucha. Efekt pocítíte ihned nebo nejpozději do několika hodin po terapii. 

ČIP (nebo kapky) s nahranou terapií pro prodloužení účinku 200 Kč

error: Obsah nelze kopírovat.