Léčivá kuželová pyramida 2018-04-05T16:59:50+01:00
Léčivá kuželová pyramida
Léčivé náplasti

Léčivá kuželová pyramida

Pyramidy patří k záhadám, které se člověk stále znova pokouší vyřešit. Stejně jako člověk, i pyramida se skládá z hmoty, duše a ducha.
Pyramidální energie má léčivé dopady na lidský organismus, harmonizuje všechny energetické centra (čakry).
Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu.
Energie kuželové pyramidy odstraňuje elektrosmog z počítačů, mobilů a televize (proudící elektrosmog pozvolna oslabuje lidskou auru), dále patogenní zóny ve vašem obydlí i na pracovišti, chemicky upravené potraviny a škodliviny ve vodě. Po dlouhodobém negativním působení elektrosmogu aura (tedy naše ochrana) není schopná odolat nemocem.
Působením pyramidou na oblast zdravotního problému má vždy kladné výsledky. Tam, kde není bioenergie v dostatečné míře, tělo podléhá nemoci, bolesti a celé škále příznaků zdravotního problému.
Pokud dodáme tělu pyramidální energii, buď pobytem v pyramidě (cca 30min dospělý, děti 15min), pitím pyramidální vody nebo očištěním potravin, tělo získá dostatečnou sílu zdravotním problémům odolat.
Kuželové pyramidy pomáhají při bolestech kloubů, páteře a nohou,krvácení dásní, paradentóze, akné, ekzémy,lupénka, žaludeční a trávící potíže, dna, ostruhy na chodidle, kašel, pooperační rány, plísně na nohou (mykózy), ….
Lze si vyrábět pomocí kuželových pyramid vlastní léčebnou vodu. Pyramidální voda je svou strukturou podobná vodě, kterou máme v buňkách, takže ji buněčné stěny lépe absorbují Je měkčí, tedy vstřebatelnost minerálů ve vodě obsažených je větší. Tato voda má účinky detoxikační, energetické a výživové.

Irisdiagnóza

Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda známá tisíce let. Je spolehlivým doplňkem lékařské analýzy.

Darkfield Mikroscope

Je jednou z vysoce nadstandardních mikroskopických metod, která umožňuje pohled do živé kapky krve.

F-SCAN

Diagnostický přístroj švýcarské výroby F SCAN3 je v současné době modelem na nejvyšší úrovni a je určen ke profesionálnímu využití

Plazma generátor

Patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory a jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí.

error: Obsah nelze kopírovat.