Rozhovor s paní Marií Almásyovou

K perfektní diagnóze stačí kapka krve

Existuje možnost, jak bezbolestně zničit viry, bakterie, plísně či parazity v těle? Co všechno lze vyčíst z jediné kapky krve anebo z oční duhovky? Nejen o tom jsme si povídali s iridoložkou a terapeutkou Marií Almásyovou

Využíváte diagnostickou metodu jménem „analýza živé kapky krve“ známou také jako „darkfield microscopy“. V čem se liší například od běžných laboratorních rozborů krve?

Jde o metodu umožňující komplexní pohled do vnitřního prostředí těla a odhalení skrytých příčin nemocí. V klasické mikroskopii se sleduje mrtvý vzorek krve, v němž jsou obarveny substance, které očekáváme, při sedimentaci krve jsou vyčísleny hodnoty jednotlivých položek a zde pod mikroskopem jsou všechny komponenty v krvi sledovány živé a v pohybu ve 400-1500 násobném zvětšení, ale bez možnosti přesně naměřených ukazatelů. Můžeme tak ale vidět věci, které běžné lékařské testy nezjistí.

Využíváte také irisdiagnostiku, tedy diagnostiku z oční duhovky. Jak se rozhodujete, kterou metodu k diagnóze využít?

Většinou využívám obě, protože se krásně doplňují. Iridologický rozbor odhaluje genetické predispozice a dlouhodobé negativní tendence v těle, analýza živé kapky krve zase dokonale zobrazuje momentální zdravotní stav a také rizika, která hrozí.

Co přesně v živé kapce krve můžete sledovat?

Například stav okysličení buněk, hladinu železa, úbytek minerálů, přítomnost řady patogenů, cholesterol, chronické i akutní záněty, alergie, poruchy imunity, riziko infarktu či mozkové mrtvice, úroveň trávení a vstřebávání živin a řadu dalších údajů. Neumíme naopak stanovit třeba přesnou hodnotu glykémie, krevní skupinu, těhotenství, či přítomnost borrelií a chlamydií.

S těmi si ale poradíte jinak…

Ano, k odhalování mikroorganismů v těle používáme švýcarský přístroj F SCAN. Je založen na výzkumech mikrobiologa Raymonda Rifeho, který zjistil, že každý mikroorganismus vysílá své specifické frekvence. Dokážeme tak odhalit viry, bakterie, plísně a parazity, které způsobují nejen infekční nemoci, ale i třeba chronickou únavu, psychické potíže, bolesti v zádech, nebo stálé pocity hladu. A pak také používáme Quantum magnetický rezonanční analyzátor, který umí vypracovat kompletní analýzu lidského těla.

Jak potom probíhá léčba?

Základem je plasmový generátor, který ke zjištěným mikroorganismům vyšle opačnou frekvenci, než samy vysílají. Tím dojde k rozkmitání buněčné stěny patogenů a jejich rozpadu. Tělo je pak má za úkol vyloučit. Vše se děje pod dohledem terapeuta, který nastavuje přesné instrukce. Skvěle to zabírá například na opary, akné a plísně, infekce v oblasti mandlí a močových cest, trávicí problémy, při přechodu – pocení, zvýšení imunity, ale i depresích či únavě. Dalšími metodami, které využíváme, je například působení léčivé kuželové pyramidy a s tím související výživové poradenství.

2018-04-05T16:59:51+01:00
error: Obsah nelze kopírovat.