Novinka BICOM

BICOM

BIOREZONANCE BICOM II. GENERACE je nejnovější přístroj této doby.

Nabízí cennou pomoc.
Je možno pomocí něj určit velké množství frekvenčních anomálií. Dokáže rychle a bezbolestně testovat a zároveň řešit i skryté zátěže v organismu.
Nabízí možnost testování individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni (laboratorní parametry) často možné. Zjistí nejenom přetížení vylučovacích orgánů jako např. játra/žluč, ledviny, střevo, ale už při prvním setkání dochází k odblokování psychických bloků nebo obnovení dráhy jizev, kterými je přerušen lymfatický průtok, zjištění individuální intolerance na potraviny a jiné další alergické reakce organismu.  Lze v mnoha případech zjistit, jaké zátěže mohou vést u pacientů ke zdravotním poruchám např. bakterie, viry, elektrický smog, alergeny atd…

MŮŽEME TESTOVAT A ŘEŠIT TYTO PROBLÉMOVÉ SKUPINY POMOCÍ TĚCHTO SAD:

 • alergické zátěže – lupénka, ekzémy, jarní pyly, domácí prach, psí a kočičí srst, chladová alergie, tepelná alergie, alergie na slunce, alergie na kůži…
 • degenerované buňky
 • očkování a těžké kovy
 • ortopedie
 • žaludek, střevo, slinivka břišní – ulcerozní kolitida, chronický zánět slepého střeva, /chronická apendicitida, chronická pankreatida
 • plíce – astma, chronická, hnisavá bronchitida, plicní infiltrát/zánětlivé ložisko, zápal plic /pneumonie
 • játra – žlučníková kolika, žlučové kamínky, hepatopatie, autoimunitní hepatitida, Hepatitida A, B, C
 • bakterie, viry, plísně
 • ekologické zátěže a paraziti
 • krevní a srdeční nerovnováha – trombóza, arterioskleróza, angína pect., arytmie, hypertenze, hypotenze, riziko infarktu, tachykardie, arterioskleróza
 • zuby – paradentóza, zatížení amalgámem…
 • inhalační alergeny
 • potraviny a potravinové intolerance, potravinářská aditiva („éčka“)
 • hormonální nerovnováha a endokrinní systém
 • bachovy esence – podpora psychiky
 • zátěže očí – ablace (odchlípení sítnice), glaukom/ zelený zákal, katarakta (šedý zákal), zánět spojivek, alergický, hnisavý, makulární degenerace, ischémie
 • sítnice (krvácení do sítnice)
 • hospodářství stopových prvků a minerálů
 • neurologie – epilepsie, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba deprese, obrna, svalová dystrofie, bolest nervu (např. ischialgie), schizofrenie, stres
 • onkologie

ODBOURÁNÍ KOUŘENÍ

Pro ty, kteří se chtějí odnaučit kouřit, je možná pomoc Bicomem ze dne na den.

JAK BICOM PRACUJE?

Probíhá tzv. výměna informací mezi buňkami přes určité frekvence.

Ve zdravém těle může každá buňka popř. každá část těla plnit svou funkci a výměna informací funguje bez překážky. Pokud ale tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami a to vede k anomáliím.  Když je komunikace mezi buňkami narušena, je také ztížena práce buněk, což se může projevit prostřednictvím různých poruch.

Např. poruchy duševního stavu, poklesu výkonu, chronické únavy, dochází mnohdy až k závažným tělesným poruchám. Symptomy jsou podmíněny i dědičností. Po vyloučení škodlivin pomocí přístroje BICOM optima II generace se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými látkami sám.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Časový rozsah 3hodiny
Terapeut nejprve připraví klienta, vybere vhodné programy, přiloží klientovi na různé části těla elektrody, informační kabely a spustí biorezonanční terapii. Napojení informačními kabely a elektrody vedou z přístroje ke klientovi a zpět. Tyto elektrody proudí ve velmi slabé intenzitě, která nemůže pacienta nijak poškodit.

Patogeny a jejich intenzita (homeopatické ředění) mají odpovídající programy nebo je možno provádět terapii invertovaným patogenem, který je ve snímacím pohárku. Struktura patogenů se terapií naruší, jejich vazby jsou uvolněny v organismu a následně vyloučeny do mezibuněčného prostoru a do lymfy.

Protože programy mohou být zaměřené i na psychické blokády, stává se, že pacient po terapii cítí nespecifikovatelnou úlevu, nebo se mu naopak může krátkodobě přitížit, což je projev detoxikačního procesu. V takovém případě je vhodné pít hodně vody, aby mohly být patogeny vyloučeny z těla. Patogeny jsou rovněž vylučovány do lymfatického systému a z tohoto důvodu je dobré po ukončení terapie a odeznění příznaků detoxikace provést lymfatické masáže.

VYHODNOCENÍ TESTŮ

Mnohdy mohou být testy velmi komplikované, specifické a příčina problémů nemusí být přímo v organismu, ale např. i v rodině. Zkušený terapeut umí odhalit i psychosomatické příčiny (stres, strach, apod.). V Bicomu optima II. generace je možno určit velké množství frekvenčních anomálií oproti zdravému organismu. Jsou to charakteristické frekvenční vzorky pro různé známé choroby, substance, nebo patogeny.

Vstupní testování, základní programy vč. čipu (180 minut) 2 700 Kč / 104€

Během úvodního sezení v délce 180 minut zjistíme anamnézu, provedeme biorezonanční analýzu orgánů, zátěží a alergií, intoleranci na potraviny. Základní program – odblokujeme psychiku, podpoříme vylučovací orgány a zvolíme program vztahující se na konkrétní indikaci. Dále nastavíme individuální terapeutický plán, který se skládá z cca 5-ti návštěv a nahrajeme biorezonanční čip a zvolíme přesné místo, na kterém bude čip plnit svou ozdravující funkci během určené doby

Následné biorezonanční sezení (120 minut) 2 000 Kč / 70€

Následné sezení je v délce 120 min. vč. přípravných programů (pokud je potřebné opakování blokád atd. + nahrání nového biorezonančního čipu pro podpoření účinku) Cena čipu cca 200 Kč / 7 €. Čip může a nemusí být součástí ceny sezení. Doporučuji vždy, protože sezení s čipem prodlouží a umocní efekt.

Odblokování kouření (60 minut) 1 400 Kč / 53 €

Základní biorezonanční sezení rozšířené o speciální biorezonanční čip, který se ve formě náplasti lepí na tělo a tím znásobuje celkový efekt biorezonance.

Nadstandardní biorezonanční sezení proti kouření (80 minut) 1 950 Kč / 71 €

Rozšířené biorezonanční sezení doplněné o další podpůrné biorezonanční postupy k odblokování psychické závislosti a také speciální biorezonanční čip.

Intolerance na potraviny vč. konzultace výsledků (60 minut) 750 Kč / 29 €

Rozšířené biorezonanční sezení včetně konzultace výsledků testování a diskuze o změně jídelníčku.

Odbourání závislostí např. na sladké (60 minut) 1400 Kč / 53 €

Podpůrné biorezonanční postupy k odblokování závislostí a také speciální biorezonanční čip. Psychická podpora, případná změna jídelníčku – individuální postup.

2018-04-05T16:59:51+01:00
error: Obsah nelze kopírovat.