Colo-Vada light

Colo-Vada Light — komplexní program k fázovému očištění organismu. Napomáhá přirozené detoxikaci a obnově činnosti trávicího traktu.

Tato očista je o něco mírnější než Colo Vada Plus, ale výborné je to, že je zde také čtyřdenní půst se sorbentem.

Nový program od známého nutriologa Dr. Alberta Zehra lze snadno zařadit do životního stylu, na jaký jste zvyklí, a nepotřebuje přísná omezení v jídle.

Kůra je rozpočítána na 14 dní a zahrnuje 3 fáze: detoxikaci, jemné očištění, obnovu mikroflóry střev. Soubor rostlinných nutrietů, probiotik a enzymů, umožňuje účinně odstranit toxiny, zlepšit činnost trávicího traktu a obnovit rovnováhu vitamínu a minerálů v organismu.

Fáze 1. Detoxikace
Soubory rostlinných nutrietů D-TOX I, D-TOX II a vláknina Green Green zpevňují obranné síly organismu, zlepšují činnost jater a žlučníku, normalizují látkovou výměnu a mají protiparazitární účinky.
Fáze 2. Očista
Směs rostlinných potravinových vláken LightMix jemně očišťuje střeva, zlepšuje mikroflóru, chrání a regeneruje sliznice.
Fáze 3. Obnovení
Soubory Super-Flora, Green Green a Assimilator obnovují činnost trávicího traktu a mikroflóru střev.

Program obsahuje:

D-TOX I, D-TOX II
Soubor rostlinných fytonutrientů má protizánětlivé a protiparazitární účinky. Zajišťuje detoxikaci organismu, zlepšuje činnost jater a trávicího traktu.
SUPER-FLORA
Vyvážená kombinace probiotik napomáhá růstu užitečných bakterií a obnovení mikroflóry střev.
GREEN GREEN
Bohatý zdroj potravinových vláken vyživuje mikroflóru střev, odstraňuje toxiny a odpadní produkty životních procesů.
LIGHT MIX
Směs rostlinných potravinových vláken jemně očišťuje stěnu střev, zlepšuje tak jeho motoriku. Váže a odstraňuje z organismu toxiny a další škodlivé látky.

Před užitím si pozorně přečtěte návod uvnitř balení.
Trvání programu – 14 dnů.

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost složek produktu, těhotenství a kojení. Před užitím doporučujeme poradit se s lékařem. Osoby s onemocněním štítné žlázy a užívající preparáty s jódem jsou povinni poradit se s lékařem-endokrinologem.

Uchovávat při teplotě do 25°С v suchém místě, chránit před sluncem, chránit před dětmi.

Nejedná se o léčivo, není náhradou pestré stravy.

 

 

2019-12-02T16:01:20+01:00
error: Obsah nelze kopírovat.