BICOM BodyBalance (BBB)

BBB máme na ukázku v naší poradně na Praze 4 – Chodov, kde je možnost si přístroj prohlédnout a případně i objednat.

Milí přátelé,
ráda bych Vám představila náš nový produkt, přístroj Bicom Body Balance (BBB).

Přístroj jsme měli možnost nejdříve 3 měsíce testovat a to zejména u pacientů MUDr. Pekárka a jeho vlastní zkušenosti a ohlasy nás překvapily a jsou velmi pozitivní.

Jedná se o velmi malý přístroj, který se vejde do kapsy a slouží ke každodenní terapii a je vhodný pro každého z Vás.

BBB je možno nosit v kapse kalhot nebo košile, případně ho aplikovat přímo na příslušnou část těla. Účinný dosah působení zařízení je přibližně 30 cm, lze je tedy nosit v dámské kabelce nebo tašce přes rameno, umístit na pracovní stůl do bezprostřední blízkosti těla. Doba aplikace by měla být nejméně 30 minut a je možno ji provádět, případně nebo dvakrát až třikrát týdně, a to tak dlouho, dokud nedojde ke zlepšení stavu. Přístroj je však možno bez obav nosit přímo na těle v průběhu celého dne. To však většinou není potřeba. V noci je možno přístroj umístit pod polštář nebo do bezprostřední blízkosti spící osoby, případně jej můžete večer aplikovat po dobu 30 minut na oblast krku.

Přístroj BBB je generátor magnetických polí, vysílající velmi slabá, nízkofrekvenční střídavá pulzní magnetická pole. Tato střídavá magnetická pole napodobují přirozené magnetické vibrace v našem prostředí. Podle svého objevitele jsou tyto vibrace nazvány Schumannovy frekvence nebo Schumannovy viny a vznikají v atmosféře Země jako následek blesku a magnetické aktivity Slunce.

Po jejich objevu v šedesátých letech 20. století byl význam Schumannových frekvencí zpočátku nejasný. Než se přišlo na to, že se shodují s frekvencemi lidského mozku, byl zkoumán význam a potenciál těchto magnetických polí na poli biologie a medicíny.

Po rozsáhlém vědeckém výzkumu na zvířatech a člověku byl uznán nejdůležitější biologický princip Schumannových vin. Tyto neviditelné vibrace v prostředí harmonizují autonomní nervový systém lidí jako základních hodin, nebo synchronizátoru biologických rytmů či vnitřních hodin člověka.

Aktivita a rytmus spánku, denní teplotní rytmus, rytmus dýchání, rytmy trávicího ústrojí, kardiovaskulární rytmy, mozkové rytmy atd. jsou  chumannovými vibracemi laděny na přesný čas Země a jednotlivé vnitřní rytmy jsou těmito vinami vzájemně synchronizovány.

Desynchronizace biologických rytmů se projevuje především narušením tělesné kondice. Mnoho lidí, zvláště vegetativně nestabilních, to dobře zná: poruchy spánku, únava během dne, citlivost na počasí, potíže se soustředěním, ztráta výkonu, vyčerpání, pocení, závratě, nervozita, vnitřní neklid, ale také problémy způsobené cestováním přes časová pásma (tzv. jet lag) a následky změn počasí.

Základní význam Schumannových frekvencí dokazuje také skutečnost, že generátor Schumannových vin nosí v kapse každý astronaut. Při pobytu ve vesmíru, mimo zemskou atmosféru, v níž vznikají tato přirozená pole, totiž astronauti potřebují umělý přísun těchto nízkofrekvenčních magnetických polí jako ochranu proti vážným zdravotním problémům (kosmické nemoci).

Přístroj má osm volitelných přednastavených programů.Délku působení lze nastavit na jednu, čtyři a osm hodin.

Působení slabých magnetických polí vede ke stabilizaci autonomního nervového systému, tj. ke zvýšení pozornosti a zlepšení schopnosti relaxovat, a tím k celkovému zlepšení zdravotního stavu.

Na odkazu níže Vám zasílám informační leták, kde naleznete bližší informace včetně seznamu programů.
http://www.biorezonance.org/upload/images/q0508-bbb-prospekt-cesky.pdf

Přístroj prodáváme na našem webu za tuto cenu:
9.407,- Kč
362,- eur

Přístroj si u nás můžete zakoupit nebo zapůjčit.
Pronájem je za 2000,- Kč za měsíc (77 eur).

Přístroj BBB objednávejte na naši emailové adrese [email protected], nebo telefonicky na Tel. +420 603 477 282 (kontaktní osoba Marie Almásyová). K dispozici Vám budou informace na www.irisdiagnosis.cz

Úpravu stránek pro Vás připravujeme.

Veřím, že přístroj BICOM BodyBalance Vás zaujme a budete svěží.

S jarním pozdravem a krásnou energií

Marie Almásyová,
+420 603 477 282

www.irisdiagnosis.cz

2018-05-16T16:03:27+01:00
error: Obsah nelze kopírovat.